Vi använder cookies för att ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats.

Läs mer
Jag förstår

Styrelsen

Ordförande

Cecilia Konstantin FLENINGE

Tfn: 0703-678621

ordforande@bcfparlan.se

Kassör

Bodil Persson JONSTORP

Tfn: 0708-380834

kassor@bcfparlan.se

Sekreterare

Nina Haglund RYDEBÄCK

Tfn: 0761-480662

nina.haglund@bcfparlan.se

Carin Gävert HELSINGBORG

Tfn: 0733-602040

carin@bcfparlan.se

Sofia Jargell RÅÅ

Tfn: 042-223202

sofia.jargell@bcfparlan.se

Ragnhild Hallén Frountzos HELSINGBORG

Tfn: 0709-951899

ragnhild@bcfparlan.se

Malin Strand, HELSINGBORG

Tfn 070-4382279

malins@bcfparlan.se

-------------------------------------------------------------------------------

Medlemsansvarig utanför styrelsen

Madeleine Håkansson HELSINGBORG

Tfn: 0735-131471

medlemsansvarig@bcfparlan.se

Styrelsen består av 7 medlemmar. Skulle du vilja var med i styrelsen eller ingå i någon av våra intressegrupper, hör av dig till ordförande eller någon annan ur styrelsen!

Aktiviteter

Aktiviteter

Bli medlem

Bli medlem